Jolanta Kosowska
Dwóch przyjaciół, lekarzy, którym przyszło żyć i pracować w dwóch różnych krajach, spotyka się po latach w dramatycznych okolicznościach. Kiedyś łączyło ich wiele, a dzieliła miłość do tej samej kobiety...


Aktualności

Zapraszam na live

,Serdecznie zapraszam na spotkanie live 18.07.2020 o godzinie 18.00,

Mój pierwszy audiobook.

Od poniedziałku audiobook "Wielkie włoskie wakacje" jest dostępny na https://www.empik.com/wielkie-wloskie-wakacje-kosowska-jola… oraz w aplikacji Empik Go. Od poniedziałku 20.07 będzie dostępny także na Virtualo. Od 27.07. powinien być dostępy szerzej.

" W piekle pandemii"

Już niedługo 07.08.2020 odbędzie się premiera mojej najnowszej powieści " W piekle pandemii"( Jolanta Kosowska, Wydawnictwo Novae Res.)

Coś długo mnie tutaj nie było

Coś długo mnie tutaj nie było, ale obiecuję, że teraz to się zmieni. (: Dużo działo się w międzyczasie . We wrześniu 2019 roku ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res antologia " Ludzie potrafią latać", a w niej moje opowiadanie " Plecak".12.02.2020 miała premierę powieść " Wielkie włoskie wakacje". Powieść " Trzy razy miłość" została wybrana przez internautów w plebiscycie zorganizowanym przez serwis granice.pl Książką Roku 2019 w kategorii romans.

Zapraszam na spotkanie do Opola

Zapraszam na spotkanie do Opola.. Organizatorem spotkania jest Wojewódzka Bibliotek Publiczna w Opolu. Zaprasza w sobotę 23.02.2019 o godzinie 15.00.

Spotkaliśmy się u Kraszewskiego

09.02.2019 spotkaliśmy się w Dreźnie w Muzeum Kraszewskiego. Organizatorem spotkania była Polonia-Dresden e.V. i Muzeum Kraszewskiego. Cudowne popołudnie, wspaniali ludzie, niepowtarzalna atmosfera . Dziękuję!

Byliście wspaniali. Dzięki Wam zakochałam się w Warszawie

Spotkanie w salonie empiku w warszawskiej Arkadii na zawsze zostanie w moim sercu. 02.02.2019 dzięki uczestnikom spotkania pokochałam Warszawę. Było niepowtarzalnie, przyjaźnie, gorąco. Dziękuję!

"Trzy razy miłość" w Jaworze.

01.02.2019 byłam gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze. Rozmawialiśmy o "Trzy razy miłość" i o zbiorze opowiadań "Zakochane Trójmiasto". Dziękuję uczestnikom i organizatorom spotkania. Było to niezapomniane popołudnie.

Trochę popremierowych wspomnień z Wrocławia

We Wrocławiu zawsze moje serce bije szybciej, skrzydła rosną mi u ramion a ja czuję się jak wśród przyjaciół.

Premiera "Trzy razy miłość" już 28.01.2019 .Zapraszam na premierę do Wrocławia

Zapraszam na spotkanie premierowe do Wrocławia. Spotkanie odbędzie się .28.01.2019 o godzina 18.00 ( Wrocław, empik Renoma, ul. Świdnicka 40 )