Jolanta Kosowska
Dwóch przyjaciół, lekarzy, którym przyszło żyć i pracować w dwóch różnych krajach, spotyka się po latach w dramatycznych okolicznościach. Kiedyś łączyło ich wiele, a dzieliła miłość do tej samej kobiety...


Aktualności

Spotkanie autorskie w Muzeum Kraszewskiego w Dreźnie

Zapraszam serdecznie na spotkanie autorskie , które odbędzie się 03.12.2017 o godzinie 15.00 w Muzeum Kraszewskiego w Dreźnie.
Zapraszam na spotkanie autorskie z świątecznymi opowiadaniami w tle.Zbiór opowiadań "Pensjonat pod świerkiem" miał premierę 08.11.2017. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res. Ośmiu autorów, stworzyło czternaście nastrojowych opowiadań specjalnie na magiczny czas świat Bożego Narodzenia. Wyobraźcie sobie ukryty w Tatrach, zasypany śniegiem pensjonat, do którego przybywają kolejni goście.Każdy z nich przywozi własną historię. Te historie stworzyły zbiór opowiadań. Do czytania przy kominku, z kubkiem aromatycznej herbaty w dłoni,w towarzystwie bliskich osób i ....pierniczków. Dwa z nich są mojego autorstwa "Zaręczyny " i "Restart". Zapraszam serdecznie na spotkanie! Może uda się sprawić, że poczujemy przedświąteczny nastrój.
Organizatorem spotkania jest Polonie-Dresden e.V i Muzeum Kraszewskiego w Dreźnie.