Jolanta Kosowska
Dwóch przyjaciół, lekarzy, którym przyszło żyć i pracować w dwóch różnych krajach, spotyka się po latach w dramatycznych okolicznościach. Kiedyś łączyło ich wiele, a dzieliła miłość do tej samej kobiety...


Aktualności

Zapraszam na spotkanie autorskie do Sobótki

Zapraszam na spotkanie autorskie z powieścią "Drugie dno" i zbiorem opowiadań "Pensjonat pod świerkiem" do Sobótki.
Będę na Was czekać w sobotę, 09.12.2017 o godzinie 17.00 w Muzeum Ślężańskim W Sobótce. Zapraszam serdecznie! :)

Spotkanie autorskie w Muzeum Kraszewskiego w Dreźnie

Zapraszam serdecznie na spotkanie autorskie , które odbędzie się 03.12.2017 o godzinie 15.00 w Muzeum Kraszewskiego w Dreźnie.

Spotkanie autorów zbioru opowiadań "Pensjonat pod świerkiem" empiku we wrocławskiej Renomie

W sobotę 25.11.2017 odbyło się magiczne spotkanie we Wrocławiu. W jednym miejscu i o tym samych czasie spotkanie się z czytelnikami autorzy zbioru opowiadań"Pensjonat pod świerkiem". Zabrakło tylko Daniela Koziarskiego.

Zapraszam na Targi Książki do Krakowa.

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w tym roku w dniach 26.10.- 29.10.2017 . Zapraszam na stoisko Wydawnictwa Novae Res ( stoisko C29 ) . Będę tam na Was czekać w sobotę ( 28.10.2017) od godziny 15.10 do 16.10. Zapraszam serdecznie.

Już niedługo premiera zbioru opowiadań -" Pensjonat pod Świerkiem "

Przed paroma dniami dotarł do mnie egzemplarz sygnalny zbioru opowiadań przygotowywanego przez Wydawnictwo Novae Res z myślą o świętach. " Pensjonat pod Świerkiem" to zbór nastrojowych opowiadań stworzonych specjalnie na magiczny czas świąt Bożego Narodzenia.Premiera już w listopadzie. Wśród czternastu opowiadań znalazły się dwa moje ( " Restart" i " Zaręczyny"). Dobrze się czują w tak doborowym towarzystwie :)

Spotkanie w empiku w Renomie

Dziękuję organizatorom ( Wydawnictwo Novae Res i Empik Renoma Wrocław ) i wszystkim uczestnikom spotkania. Byliście cudowni!

Zapraszam na spotkanie autorskie

Zapraszam na spotkanie autorskie poświęcone mojej najnowszej powieści." Drugie dno" miało swoją premierę 30.08.2017. Spotkanie odbędzie się w sobotę 16.09.2017 o godzinie 13.00 w empiku we wrocławskiej Renomie . ( Wrocław, ul. Świdnicka 40.) Zapraszam serdecznie

" Drugie dno" przedpremierowo. Spotkanie autorskie w ramach 3. Happeningu Kultury Polskie w Dreźnie

"Drugie dno" przedpremierowo ! Zapraszam na spotkanie !
Zapraszam na spotkanie autorskie w ramach 3. Happeningu Kultury Polskiej w Dreźnie.Będzie to pierwsza, przedpremierowa prezentacja powieści." Drugie dno" ( Jolanta Kosowska, Wydawnictwo Novae res, sierpień 2017 ) Oficjalna premiera książki jest zaplanowana na 30.08.2017.
Spotkanie rozpocznie się 19.08.2017 ( w sobotę) o godzinie 11.00 w Muzeum Kraszewskiego w Dreźnie ( Nordstraße 28, 01099 Dresden) .
Happening Kultury Polskie w Dreźnie.
18.08.- 19.08.2017

Premiera "Drugiego dna"

„Patrzymy i nie widzimy rzeczywistości, tylko świat iluzji stworzony wyłącznie dla nas”.

Wojtek wyjeżdża. Karolina zostaje sama w Toskanii, żeby przygotowywać wystawę, która ma się odbyć jesienią we Florencji. Historia, która do niedawna straszyła ją po nocach i doprowadziła do próby samobójczej, powraca. Prawda ma drugie, trzecie, a może i czwarte dno. Cienka linia oddziela iluzję od prawdy, mistyfikację od rzeczywistości, teatr od życia, prawdziwe emocje od tych udawanych. Toskania czaruje, przyciąga i przeraża. Wabi tajemnicą, namiętnością, miłością, szaleństwem i zbrodnią. Ale przede wszystkim miłością…

W sierpniu premiera nowej powieści

W sierpniu będzie miała miejsce premiera nowej powieści."Drugie dno" to kontynuacja losów bohaterów powieści "W labiryncie obłędu".